Google Bugün Yeni Güncelleme Yapacak

Google twitter hesabından yaptığı açıklama ile, bugün için bir güncelleme yapacaklarını duyurdu. Yıllar önce bu güncellemeler ağırlıklı olarak
Pagerank değerlerine de etki ettiği için, tüm webmasterlar tarafından merakla ve ilgiyle beklenirdi. Doğrusu bu yapılacak güncelleme ile ne gibi yenilikler gelecek pek bir fikir yok. Şuan göründüğü kadarıyla, Google Analytics verileri göstermiyor. Muhtemelen servisler resetlenmiş durumda.
İnternet piyasasında bir çok spam iş yapan tasarımcılar var, başkalarının içeriklerini çalan, o içeriklerle sıralama elde etmeye çalışan bir sürü kişiler var. Umarım bu güncellemeler böyle siteleri sıralamalarda olması gerektiği dip yerlere gönderir ve gerçekten kaliteli içerik üreten web siteleri üst sıralarda yerlerini alırlar. Henüz yeni bir web sitesi olmamıza rağmen, bu güncellemenin bize de etki edeceğini düşünüyorum. Bakalım bu güncellemeler bize ne gibi değişiklikler yansıtacak. Hep birlikte gündüz saatlerinde göreceğiz. Umarım gördüğümüz şeyler güzel olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir